Masáž pre dvojice

Párová masáž v Bratislave je typ masáže erotického charakteru, ktorý je určený pre dvojice, manželov, ktorí chcú okoreniť svoj sexuálny život. Prinavrátenie iskry a opätovné rozdúchanie ohňa vášne medzi dvomi ľudmi je hlavný cieľ párových masáží. Tento typ masáží sa vykonáva aj u nás na Slovensku a nie je teda potrebné cestovať za nimi nikam do zahraničia. Párové masáže v našom hlavnom meste sú skvelý námet na darček pre svojho partnera. Počas takéhoto programu vás budú sprevádzať tantrické masérky a je len na vás, či sa rozhodnete ostať s partnerom, manželom, druhom alebo partnerkou, manželkou, družkou v jednej miestnosti, alebo sa naopak rozhodnete pre oddelené miestnosti.

žena

Párové masáže patria pod tantrické masáže, ktoré sú známe po celom svete. Tieto tantrické masáže sa vykonávajú v tantrických masážnych salónoch, čo sú luxusné zariadenia presiaknuté starodávnou indickou históriou a ktoré vás ihned po vstupe dokážu svojou atmosférou naladiť na tú správnu nôtu. Sú skvelým spôsobom, ako spoznávať samého seba po intímnej stránke a naučiť sa milovať svoje vlastné telo také, aké je a prijať ho. Prostredníctvom týchto masáží máte možnosť odpútať sa od hmotného a okolitého sveta a zažiť neopísateľné spojenie po náboženskej a astrálnej stránke.

žena

Tantrizmus ako náboženstvo, filozofia, meditácia, umenie a učenie poskytuje svojim nasledovníkom oveľa viac ako len uspokojenie fyzického tela svojim klientom. Klienti sa môžu tešiť na intenzívny duchovný zážitok, na ktorý sa len tak ľahko nezabúda. Okrem toho sa môžu tešiť na úžasné tantrické masážne programy, spomedzi ktorých si dokáže vybrať skutočne každý. Tieto masážne tantrické programy sú určené pre nováčikov, skúsených, stálych zákazníkov, náročných, pre tých, ktorí chcú preveriť svoju úroveň sebaovládania, ženy, mužov, páry, jednotlivcov.