Masáž pre muža

V najnavštevovanejšom spa salóne Tantra Salóne Bratislava môžete zažiť najdokonalejšie masáže celého tela. V našom salóne si oddýchnete dokonale. Vaše telo bude ako znovuzrodené a vaše myšlienky naberú úplne iné rozmery. Aj keď pre mnohých sa môže zdať, že tantra salóny ponúkajú typické sexuálne služby, opak je pravdou a preto v našom salóne neposkytujeme žiadne sexuálne služby, výhradne ide len o tantrické masáže. Tantrické masáže zamerané na vašu myseľ, na vaše telo a na vašu sexuálnu energiu. Tantra masáže si u nás môžete užívať denne, po objednaní sa formou online. Zároveň touto formou a teda online si môžete vybrať profesionálnu tantra masérku, ktorá sa vám počas celej návštevy nášho salóna bude venovať, dbať o vaše pohodlie a spokojnosť.

dve masérky

V našej ponuke tantrickych programov nájdete viacero rôznych tantra masáži. Aj keď Tantra masáže majú základnú podstatu a teda spočívajú na dotykoch, predsa len každý tantra program skrýva v sebe niečo iné. Tak, ako radi uvítame v našom Tantra Salóne Bratislava tých z vás, ktorí tantru dobre poznajú a mali možnosť sa s ňou zoznámiť, rovnako tak radi uvítame v našom salóne aj tých z vás, ktorý s tantrou nemajú žiadne skúsenosti. Práve preto v našej ponuke nájdete aj program tantra masáže, ktorá je určená skutočne pre začiatočníkov. Samozrejme, to svoje je tu nájdu aj tí, ktorí tantru už dobre poznajú a radi si ju pravidelne užívajú.

jedna masérka

Pre tých z vás, ktorí tantru poznáte, je tu k dispozícii špeciálna masáž, masáž lingamu. Masáž lingamu a teda presnejšie masáž prostaty, je jednou z najvyberanejších tantrických masáží u mužov. Samozrejme táto masáž je určená výhradne pre mužov. Masáž prostaty dokonale naplní vášho sexuálneho ducha, dokonale zaktivuje vašu sexuálnu energiu. Tak ako pri každej tantra masáži, je nutné dodržať stopercentnú hygienu a preto pred, ale aj po samotnej masáži určite uvítate možnosť osvieženia sa v horúcej sprche. Po každej masáži vám ponecháme chvíľu času a súkromia na vstrebanie nových načerpaných zážitkov a na upokojenie si tela a vašej mysle. Po tantrických masážech budete odchádzať z nášho salóna ako znovuzrodený a naplnený novou energiou, z ktorej budete môcť čerpať po mnohé ďalšie dni.