Nedajte sa zmiasť! Olejový parfém na pranie nezanechá na bielizni škvrny

Voňavé olejčeky na pranie zaplnili trh a spôsobili doslova boom. Každý ich chce vyskúšať, pretože referencie sú naozaj veľmi dobré. Dnes vám predstavíme kvalitné značkové oleje na voňavé pranie, ktoré prinášajú 18 originálnych nadčasových elegantných a k tomu ešte aj sviežich vôní. Áno, ide o známu značku Essentia, ktorá sa vyrába v talianskom regióne a jej oleje majú parfumérsky základ. Pomáhajú vykúzliť voňavé pranie, osviežiť tak bielizeň, no podporiť aj zmysly a dobrú náladu. Mnoho zákazníčok miluje tieto svieže vône a majú si naozaj z čoho vyberať.

sada na praní

Aj keď ide o olej, nezanechá škvrny

Niekedy sú nové produkty na pranie opradené štipkou nedôvery, ale to len preto, že ich ešte nepoznáte, alebo ste ich neskúsili použiť. Pri voňavom praní môže mýliť fakt, že voňavé olejčeky na pranie majú olejové zloženie. To je však dokonale pripravené na bežné pranie v práčke. Preto olejové parfémy do prania nezašpinia bielizeň a nezanechajú na nej škvrny. Nesmú sa však aplikovať priamo do bubna práčky a na bielizeň. Riedia sa totiž s vodou, aby fungovali ako majú. Naopak, bielizeň je potom po nich príjemná a najmä úžasne voňavá.

parfém na praní

Objednajte si vzorky a vyskúšajte sami

Ideálny spôsob, ako začať s používaním olejových parfémov do prania Essentia, je objednať si vzorky jednotlivých vôní, ktoré vás na prvý pohľad či prečítanie zaujmú. Je ich dosť z čoho si môžete vyberať a určite budete netrpezlivo očakávať zásielku, aby ste ich ovoňali a vyskúšali v praxi. Možno je v úvode potrebné si zvyknúť na používanie a najmä menšie dávkovanie, ale iste budete spokojní s výsledkom. Ako jediné na trhu sú Essentia oleje na pranie naozaj dermatologicky testované a vhodné aj pre citlivú pokožku. Vonné zložky sú totiž vyrobené z čistých prírodných esenciálnych olejov a nezabudlo sa ani na super ekologické balenie – čím sa myslí obal výrobku. Rozhodne vám urobia radosť!