Práčka aj do malej kúpeľne

Elektrické spotrebiče vlastnia už všetci. Bez niektorých spotrebičov si nevieme predstaviť život. Viete si predstaviť, že by ste nemali práčku? No ja určite nie a myslím si, že ani vy nie. Práčka je veľmi dôležitá. Za týždeň sa nám nahromadí veľa oblečenia, ktoré sme nosili, že ho musíme dať oprať. Na to použijeme práčku. Na trhu je množstvo rôznych typov a značiek práčok. Práčku môžete mať zhora plniacu alebo spredu plniacu. Bežnejším typom, ktorú používa väčšina domácností, je práve spredu plniaca práčka. Navyše je veľmi praktická, pretože ak máte malú kúpeľňu, potrebujete na ňu namontovať aj sušičku na prádlo.

 

práčka

 

Áno, aj v malej kúpeľni je to možné a aj reálne. Sama to tak mám. Poznáte malé panelákové kúpeľne, kde sa zmestí jeden človek? Dokonca tam viete umiestniť aj práčku aj sušičku. Najprv som tomu neverila ani ja, ale vidíte, je to možné. Neviem si vynachváliť tieto dva elektrické spotrebiče, ktoré mi uľahčujú život každý deň. Pri štvorčlennej rodine je špinavého prádla veľmi veľa a je nutné aj pranie skoro každý deň. Bez práčky by ste to nezvládli. Nechcelo by sa vám zakaždým prať vo vani plnej napustenej vody a neustále žmýkanie by vám zničilo vaše ruky.

 

práčka so sušičkou

 

Takto to je omnoho jednoduchšie. Vložíte špinavé prádlo do práčky, nastavíte vhodný program a vlejete prací gél na pranie. Môžete použiť aj kapsule na pranie, ktoré vám ešte viac uľahčia vašu prácu. Keď vaše prádlo je už vyprané, jednoducho ho preložíte do sušičky na prádlo, ktoré je umiestnené hneď nad vašou práčkou. Ani by ste neverili, koľko prachu a vody sa ukrýva vo vašom vypranom prádle. Na sušičke je totižto zásobník na zbytočnú vodu, ktorý jednoducho vyberiete a vylejete vodu z neho po každom sušení. Bez práčky by sa nám žilo veľmi ťažko a toľko prádla prať v rukách by bolo veľmi náročné. Uľahčite si vašu robotu.