Romantika na každý deň

Chceli by ste aby váš domov dýchal pohodou a romantickou atmosférou každý deň? Skúste si spestriť svoje dni s týmito typmi na oživenie interiéru. Domov je miestom kde sa vždy vraciame. Cítime sa v ňom bezpečne a príjemne. Tvoríme si ho podľa svojich predstáv a rovnako si ho aj zariaďujeme. Podľa svojich preferencií mu dodáme nádych tepla alebo moderny. Rôzne časti roka nám prinášajú priestor pre dekorácie podľa aktuálneho sviatku či časti roka ako napríklad Vianoce alebo Veľká noc.

Romantika so sviečkami a kvetmi - totálna klasika

Kvety sú stále IN

Kvety sú nielen krásnym ale aj voňavým spestrením každého priestoru. Farebné kombinácie sú iba na vás. Svetlejšími farbami docielite rozjasnenie priestoru. Cibuľkovými kvetmi zasa rozvoniate celý byt. Rastliny celkovo sú univerzálnym riešením na zjemnenie priestorov a prepojením sa s prírodou. Aktuálne najmodernejším riešením sú machové obrazy. Nie sú síce voňavé ani farebné ale tvoria nádherné kombinácie hlavne v drevených rámoch. Nie sú náročné na údržbu a hodia sa doslova do každého priestoru.

Večný romantici

Patríte k ľuďom ktorý sú večný romantici? Tak v tom prípade by u vás nemali chýbať jemné záclony lemujúce okná. Ich nepatrný pohyb pri vánku navodzuje pocit romantiky. Rovnako ako dotvorenie tohto imidžu rôznymi veľkosťami sviečok efektne uložených pri sebe. Prútený nábytok s bielymi vankúšmi a šálka kávy. Snáď romantickejšie môže byť iba francúzske okno. To si svoju povesť vypestovalo a nesie po mnohé roky. Je mimoriadne obľúbené a krásne. V modernejšej verzii je doplnené nerezovým zábradlím na francúzske okno. Docielite tak prepojenie nostalgie a moderny. Ľahko a s noblesou – presne tak bude pôsobiť aj priestor ponorený do svetla, ktoré toto okno dokáže zabezpečiť.

pustite uzdu kreativite ale pozor na sýte červené odtiene

Na vlne jemnosti

Pri navodení romantického pôsobenia priestoru nesmieme zabúdať na jemnosť. Teda nepoužívame žiadne výrazné červené odtiene alebo sýte modré či oranžové farby. Pôsobilo by to ako rušivý element v kontraste jemného zariadenia.