Ako dobre pozná masérka na tantre vaše erotogénne zóny

Ľudské telo je doslova pretkané energetickými zónami, takzvanými čakrami alebo kanálmi. Väčšina z nich zasahuje do miest, ktoré považujeme za erotogénne zóny. Ak sa teda domnievate, ak ste muž, že vaša erotogénna zóna je v rozkroku, a že jeho dráždením možno dosiahnuť orgazmus, a že nič iné na vás nezaberá, možno si neuvedomujete, ako hlboko sa mýlite. Ak vstúpite do tantrického salónu a bude sa vám venovať skúsená masérka, možno vás prekvapí tým, ako dobre pozná vaše erotogénne zóny, a ako s nimi vie dobre zaobchádzať. Mohli by sme si tu niektoré teraz pripomenúť, a možno to bude nová neznáma aj pre masérku:

masážny olej

Chodidlá – viete, že sú aj ženy, ktoré vzrušuje pohľad na mužské chodidlá? Je to možno aj preto, že je tu veľmi veľa citlivých nervových vlákien, a mnohé z nich sú prepojené aj so sexualitou a s genitáliami. Nachádzajú sa najmä na päte a na mužov zaberajú aj iné miesta na chodidlách, napríklad pod prstnou kosťou.

Pupok – celkom nenápadná časť ľudského tela, ktorú mnoho žien odhaľuje aj na verejnosti, je v skutočnosti jedným z najintímnejších miest. Keby si to ľudia uvedomovali, zrejme by sme sa dočkali u žien jednodielnych plaviek a muži by mali brucho rovnako zahalené napríklad tričkom či nátelníkom. Z pupku vyviera veľmi silný energetický tok a dráždením jeho stredu je potom možné vyvolať neobyčajne silné sexuálne napätie. Niektorým ľuďom stačí na orgazmus iba dráždenie pupku.

tantrické masáže

Prostata – ak je možné vykonať na tantre masážach https://www.tantradiamond.sk/ aj masáž prostaty, väčšinu mužov dokáže táto technika príjemne prekvapiť. Citlivo vykonávaná masáž môže navodiť aj značné vzrušenie a muži sa potom prestávajú ovládať a sú vo svojom prejave rozkoše a extázy veľmi spontánni.

Vlasy – ak je medzi vami a masérkou vzájomná dôvera, môžete ju požiadať aj o škrabkanie vo vlasoch. Toto je veľmi príjemná a uvoľňujúca technika, ktorá stupňuje aj sexuálne napätie a môže podporiť silný vnútorný orgazmus.