Čistota pol života

Spoločnosť pôsobiaca na trhu už niekoľko desiatok rokov a teda spoločnosť GRANT, vám ponuka kompletným upratovací servis vrátane dezinfekcie priestorov. UpratovacÍ servis Grant vám ponúka svoje služby NONSTOP, vrátane sviatkov a víkendov. Naše služby vám poskytujeme na najvyššej kvalite a hlavne so stopercentnou diskrétnosťou, na ktorú sa môžete spoľahnúť. V oblasti upratovania je na Slovensku mnoho spoločností a teda viacero upratovacích servisov, no nie každý upratovací servis poskytuje skutočne korektné služby. Pokiaľ potrebujete svoje priestory skutočne dokonalo upratať, obráťte sa na spoločnosť GRAND UPRATOVACÍ SERVIS.

vysávač vysávanie

Upratovací servis Grand pôsobí na trhu už dlhé roky, vďaka čomu nadobudol dostatok skúsenosti, o čom hovoria naši spokojný klienti. Upratovací servis Grand pôsobí na východe Slovenska prevažne v oblastiach Poprad, Vysoké Tatry, Kežmarok, Spišská Nová Ves a ich v blízke okolie. Neváhajte, pokiaľ potrebujete upratať váš penzión, reštauráciu, klub alebo súkromné priestory v byte či v dome alebo na chalupe, sme vám k dispozícii 24 hodín denne. Na nás sa môžete spoľahnúť že upratáme vaše priestory po akejkoľvek akcii ako sú oslavy, párty a mnoho iného. Samozrejme, spoľahlivo vám upratáme vaše priestory aj pred začatím akcie, aby ste vy mohli svojich hostí uvítať v krásnom, čistom a voňavom prostredí.

upratovanie upratanie

Upratovací servis Grand vám ponúka mimo upratovania aj expresnú dezinfekciu. Túto dezinfekciu vykonávame chemickou formou ale taktiež dezinfekciu ozónom. Chemická dezinfekcia je forma, ktorá sa prevádza postrekom. Pri dezinfekcii ozónom sa táto dezinfekcia prevádza generátorom ozónu v uzatvorenom priestore. Pomocou ozónu dokonale vydezinfikujeme všetky plochy, predmety ale aj samotný vzduch v priestore.

Neváhajte a kontaktujte nás. Radi vám poskytneme naše upratovacie služby v rámci bežných upratovacích prác, ale aj v rámci čistenia kobercov či priemyselných podláh a taktiež vám poskytneme čistenie čalúneného nábytku, ale aj umývanie okien. Upratovací servis Grand vám dokonale vyčistí koberce, sedačky, stoly, stoličky, skrinky ale taktiež dáme do poriadku vaše kuchynky aj toalety. Volajte kedykoľvek na telefónne číslo 0905 357 249.