Jesenný outfit

V tomto období máme skoro všetci problém s obliekaním. Avšak teraz to u väčšiny z nás nie je problém len módy. Tento problém nemá len väčšina žien, ale aj mužov. Kvôli premenlivému počasiu nevieme čo si máme obliecť a každé ráno stojíme bezradní v skrini a rozmýšľame čo z nej vytiahnuť. Aj vy ste sa v tomto opise našli? Ráno zima, cez deň teplo, na večer zase zima a vy neviete ako skombinovať svoj outfit. Ideálnou voľbou, ktorá je ako sa hovorí do každého počasia je džínsovina. Rifľové nohavice sa nosia počas celého roku a sú super voľbou práve do takéhoto striedavého počasia.

jeans

Okrem toho s nimi môžete skombinovať takmer všetko. Aj obyčajné tričko s dlhým rukovám bude spolu s džínsami vyzerať super. Na chladné jesenné dni odporúčame džínsy s vysokým pásom, ktoré vaše obličky uchránia pred chladným počasím. Teraz sú dokonca v móde. Skinny jeans s vysokým pásom je teraz hitom sezóny. Obľubujú ho najmä mladšie ročníky, ale ani staršie generácie sa ho nemusia obávať. Či už patríte k jednej alebo druhej generácií, pred tým ako siahnete po tomto modeli musíte vedieť, že skinny džínsy sú, ako to prezrádza aj ich anglicky názov, naozaj ako vaša druhá koža.

jeans

Skinny džínsy sú naozaj veľmi obtiahnutý model. Preto sa niekto nemusí v takýchto džínsoch cítiť práve najlepšie, hlavne, keď má rad komfort a pohodlnosť. A taktiež treba spomenúť aj to, že takýto model džínsov zakrýva nedostatky v postave len veľmi málo, preto je dôležité si ich pred kúpou vyskúšať. Ich tesnosť môže znamenať aj to, že budete možno potebovať o číslo väčší model ako ten čo bežne nosíte. A ak si ich vyskúšate a budete sa v nich cítiť dobre, potom sú skinny džínsy tou ideálnou voľbou k vašim jesenným outfitom. V Big Star nájdete široký výber skinny džínsov s vysokým pásom, ale aj množstvo iných modelov aj strihov v dámskej aj pánskej kolekcii.