Nuru masáže

Pojem nuru má viacero významov. Za prvé pojem nuru označuje druh erotických masáží, ktoré vznikli na ďalekom východe a sú s obľubou praktizované, za druhé sa môže jednať o africké meno, ktorého presný preklad je svetlo a za tretie je nuru označenie druhu jedného konkrétneho divokého ovocia v afrických zemiach. Nuru myslené ako nuru masáž je druh senzuálnej, podmanivej a veľmi precíznej masáže zameranej na stimuláciu každého jedného svalu a techniky darovania erotických nuru masáží sú úžasné v tom, že masérka vám len počas jednej návštevy dokáže akoby zázrakom prekrviť celé telo, genitálie nevynímajúc.

žena

Nuru masáže Tantradiamond.sk patria do tantrických masáži a tieto masáže majú svoje korene v starovekej Indii. Samotný tantrizmus ako taký je orientovaný smerom k budhizmu, spája v sebe prvky hinduizmu, klasických masáží ako ich poznáme, erotiky, duchovna, spirituality a vášne bez toho, aby došlo k priamemu pohlavnému styku medzi klientom a masérom. Od toho sú aj vytvorené masážne tantrické programy, ktoré sú určené pre všetky typy klientov. Pre nováčikov začiatočníkov, ktorí nevedia, čo od erotických masáží očakávať, pre pokročilých, pre náročných i pre tých, ktorí by radi otestovali svoj vlastný stupeň sebaovládania sa v zmyselných, provokujúcich hrách.

žena

Nuru masáž má s tantrickými masážami spoločné všetko až na jednu výnimku. Klasické tantrické, senzuálne, párové masáže prebiehajú za pomoci vonných masážnych olejov, ktoré masérka nanesie na telo klienta a rozmasíruje ho po celom tele. Pri nuru masážach sa nepoužívajú vonné oleje, ale gél špeciálne pripravený na tento účel. Tento gél sa nazýva nuru gél a práve on dal nuru masáži svoje pomenovanie tak, ako ho poznáme dnes. Nuru gél je čistý, priehľadný gél, ktorý funguje výlučne na prírodnej báze. Na jeho výrobu sa používa konkrétny druh morských rias.