Obálky pre všetkých

Plastové obálky sú najpoužívanejšou formou obálok využívaných pri posielaní tovaru. Dalo by sa povedať, že pomaly nahrádzajú klasické papierové obálky, aj keď papierové obálky sú ešte stále stálou klasikou. Plastové obálky majú oproti papierovým niekoľko výhod a možno práve preto sa stali také populárne a obľúbené najmä v internetových obchodoch, ale aj vo firmách. Pri plastových obálkach sa nemusíte báť, že sa tovar môže rýchlo zamočiť napríklad pri poveternostných podmienkach. Nestane sa vám, že sa vám papierový tovar, ktorý posielate, alebo nejaký https://www.helpforenglish.cz/article/2008061704-nejaky-zadny dôležitý dokument znehodnotí kvôli kvapkám dažďu, alebo vyliatej šálke.

plastové obálky

Plastové obálky sú nepriesvitné, takže si môžete byť istý, že listové tajomstvo je dodržané od poslania až pri príjem zásielky. Papiere do plastových obálok nemusíte skladať. Ak chcete poslať do zahraničia poistený balík, bez plastovej obálky vám ho oni nezoberu. Uviedli sme len niektoré výhody plastových obálok, no sme si istí, že ich nájdete ešte viac, preto objednajte si ich aj vy ešte dnes. U nás si môžete vybrať zo širokej ponuky plastových obálok https://www.2packsk.sk/obalky-sk/plastove-obalky-sk. Ponúkame veľké množstvo rozmerov a druhov plastových obálok.

post

Môžete si vybrať aj hrúbku plastu, alebo farbu, ktorá sa vám bude hodiť, alebo ktorá vás jednoducho očarí. Keď nazriete do nášho internetového obchodu, sami zistíte, že náš výber je naozaj veľký a budem vám trvať hodnú chvíľu, než sa dostanete na koniec našej ponuky. Všetky plastové obálky si môžete vybrať v 10 kusovom alebo v 100 kusovom balení. Okrem plastových obálok môžete u nás nájsť aj klasické papierové obálky ako aj bublinkové obálky, ktoré sú ideálne na prenášanie krehkého tovaru, alebo tovaru háklivého na manuálne poškodenie. Okrem obálok ponúkame aj plastové vrecká a sáčky, fólie a lepiace pásky. U nás nájdete jednoducho všetko, čo potrebujete na posielanie vášho tovaru a balíkov.