Osvetlenie kuchynskej linky

Ak nemáte v domácnosti dostatočne silné svetlo a vykonávate bežné činnosti v šere ako je pozeranie televízie, ťukanie do mobilu či čítanie knihy, ničíte si svoj zrak. Preto by ste malú mať svetlo dostatočne silné. Práve preto sa dostali na trh LED produkty. Svetlá obsahujúce LED žiarovky sú dokonalým svietiacim produktom, ktorý poskytuje intenzívne, kvalitné svetlo. LED produkty sú rôzne. Do domácnosti si môžete zadovážiť plnohodnotný svietiaci systém v podobe LED panelov, ale aj dizajnové prvky v podobe LED pásikov. LED pásiky sú skvelým nástrojom na to, aby ste zvýšili intenzitu svietenia tam, kde máte nedostačujúce svetlo.

LED pásiky

LED pásiky však veľmi dobre slúžia aj na dizajnové osvetlenie. Vďaka LED pásikom si môžete príjemné skrášliť každú miestnosť vo svojom interiéri. LED pásiky nájdu najčastejšie využitie práve v kuchyni. Osvetlenie kuchynskej linky, LED pásik, je jedno z najpopulárnejších svietidiel. LED pásiky sa montujú na kuchynskú linku rôznymi spôsobmi. LED pásik si môžete na kuchynskú linku navrhnúť ešte pred samotnou montážou, kedy vám stolár pripraví do skriniek ryhu na osadenie LED pásika. V takýchto prípadoch nezabúdajte ani na LED lištu. LED Lišta na LED pásiky slúži na upevnenie pásika pričom zabezpečí rovnomerný tvar, ale takisto zabraňuje prehrievaniu a predlžuje životnosť.

LED pásiky

LED pásik môžete takisto osadiť už aj na existujúcu kuchynskú linku. LED pásiky však nie sú záležitosťou iba do kuchyne. Krásne zútulnia aj obývaciu miestnosť či spálňu a detskú izbu. LED pásiky môžete prakticky namontovať na každý druh nábytku. Hodia sa aj na rohové lišty na stenách. Takisto určite potešíte svoje deti, keď im do detskej izby dáte LED pásiky v rôznych farebných prevedeniach. LED pásiky nemusia mať iba klasickú žltú či bielu farbu. Obľúbené sú tiež červené či modré a zelené odtiene. LED pásik dokážete namontovať aj svojpomocne. Všetko čo k tomu potrebujete nájdete na ledprodukt.sk.