Prečo sklenené zábradlie

Ak vás oslovili nadčasovo pôsobiace sklenené zábradlia na balkónoch či terasách a tiež by ste si také priali, vieme ako na to. V tom prípade stačí keď nás kontaktuje a priblížite nám vašu predstavu. Tím našich profesionálnych pracovníkov v danom smere vymeria potrebné rozmery na mieste, kde sa má sklenené zábradlie nachádzať. Zábradlie vám vyrobíme na mieru, dovezieme a zmontujeme, takže v priebehu niekoľkých dní sa môžete tešiť hotovému výsledku a užívať si daný priestor plným dúškom.

sklenené zábradlie

Sklenené zábradlie exteriér si môžete vybrať z viacerých materiálov, kde konštrukciu tvorí hliník alebo nerez. Materiály sa vyznačujú svojimi charakteristickými kvalitami a dlhou dobou životnosti. Jednotlivé komponenty zábradlia sa zložia do seba a následne vyplnia sklom podľa vašich predstáv a požiadaviek. Zábradlie v prvom rade plní jeho opornú funkciu. V neposlednom rade by malo ladiť s bezprostredným okolím a vytvárať jeden harmonický celok, jednu súhru. Takže z tohto uhla pohľadu zábradlie plní aj estetickú funkciu a stáva sa istým dizajnovým prvkom. Sklo, ktoré predstavuje výplň zábradlia je nerozbitné a môžete si ho vybrať v čírej ako aj mliečnej farbe alebo v iných dostupných farebných odtieňoch.

sklenené zábradlia

Vaša terasa alebo balkón sa takýmto spôsobom môže stať dokonalým miestom pre dobitie energie, pre zbavenie sa negatívnych myšlienok a dokonalé oddýchnutie. Sklenené zábradlie sa môže stať súčasťou aj exteriérového altánku či pergoly. Nápadom sa medze nekladú. Radi vám vyhovieme a pomôžeme premeniť vaše predstavy na realitu. Vaša spokojnosť je pre nás hnacím motorom vpred v zlepšovaní našich produktov a služieb a zároveň recenziou.

Relax na lehátku na terase, dobrá kniha a občerstvenie, ktoré vám vyhovuje s pocitom bezpečia. Znie vám to lákavo? Je to presne to, po čom túžite? Poďte spolu s nami vytvárať bývanie vašich snov. V prípade dotazov a nejasností nás neváhajte kontaktovať.