Prirodzené nechty musia byť predovšetkým zdravé a pekne upravené

Stránky na internete stále pribúdajú, rozširujú sa o nové eshopy, ktoré ponúkajú svoj tovar najrozličnejších druhov. Pre ženy je fajn, že na nich môžu nakupovať všetko pre krásu, oblečenie, topánky, doplnky, ale aj produkty na starostlivosť o vlasy či nechty. Dokonalosť je v maličkostiach a k nim patria aj perfektne upravené nechty. Shop D-Nails.sk je predajcom širokej palety produktov, ktoré sa používajú pri modelovaní a skrášľovaní nechtov. Na úpravu prirodzených nechtov sú vhodné laky, UV gély či LED gély, po ich aplikácii budú vaše nechty vyzerať perfektne. Aj pre gélové nechty sa v eshope nájde vsetko pre nechty všetko, čo si úprava vyžaduje, a to sú základné, vrchné, jednofázové UV gély v sérii Quick Finish, dokopy je ich vyše 800 odtieňov jednej značky. Farby sú krásne, žiarivé, odolné a v najnovších trendoch.

Paleta farieb lakov na nechty je pestrá

Jednotlivé odtiene je možné zmiešať, a tým dosiahnete originálne a jedinečné odtiene. Na to sú vhodné základné farby, ale aj typ diamond, neon, mystique, extreme cover, gold, červené odtiene, summer line či sensation a mnoho iných. K exkluzívnym patrí línia LEDandUV Color gély, ich výnimočnosť je v tom, že vytvrdnú v oboch lampách, LED aj UV. Gél lakov je v ponuke vyše 240 druhov. Samostatnou kapitolou sú gélové nechty, ktoré sú vymodelované do požadovaných tvarov.

Umelé nechty v netradičnej úprave

Akrylové aj gélové nechty vyžadujú starostlivosť, aby dlho vydržali a neodlúpli sa pri prvom dotyku. Obľúbené sú francúzske nechty alebo nechty na každé ročné obdobie. Novinkou sú aj retro nechty zaujímavého vzhľadu. Nechtové štúdiá sú vybavené najmodernejšími prístrojmi na to, aby vám dokázali vyčarovať nechty podľa vašich predstáv, dotiahli ich vzhľad do dokonalosti a spokojnosti. Svoje nechty zverte do rúk odborníkom, ktorí sa postarajú o kvalitu vašich prirodzených nechtov a v prípade záujmu vám urobia aj umelé nechty podľa vašich požiadaviek.