Zachytené okamihy

Dnes už väčšina ľudí fotí momenty zo života do mobilného telefónu. Ale čo keď sa telefón pokazí, stratí alebo rozbije a nezálohujete si Vaše fotky ? V špecializovanom servise fotky vedia opraviť, ale nie je to nikdy 100% záruka. Ak nechcete prísť o vzácne momenty zo svojho života dajte si fotografie vytlačiť a budete mať pamiatku na celý život. Je to napríklad aj pekný darček pre niekoho blízkeho, aby nezabudol na pekne prežité momenty. Mať fotografie pekne založené v albume vôbec nie je prežitok, je to pekná spomienka a zároveň aj ochrana vašich fotografií. Takto sa už nemusíte báť, že o svoje fotografie prídete. Obľúbené sú aj foto-knihy, ale nie každý im prišiel na chuť a sú ľudia, ktorí na klasické vytlačené fotografie nedajú dopustiť.

fotoaparát a fotografie

Tlač fotografií je v súčastnosti veľmi jednoduchá. Svoje fotografie jednoducho nahrajete na stránke z telefónu alebo počítača a štandardne do 3 dní od nahratia môžete mať svoje fotografie k dispozícií. Môžete si vybrať požadovanú veľkosť a kvalitu. Z kvality fotografií si môžete zvoliť, či chcete kvalitu Štandard alebo Premium. Všetky fotografie budú vyvolané na vysokokvalitnom papieri pomocou technológie HD, ktorá zachytí aj ten najmenší detail.

fotografie

Rozdiel medzi fotkami Štandard a Premium sú vo váhe foto-papiera, v rozlíšení farieb a o niečo vyššej kvalite. Na výber máte z rôznych rozmerov od menších rozmerov 9×13 cm až po 30×42 cm a pri Priemum rade je možnosť si dať vytlačiť fotografie až v rozmeroch 100×100 cm. Samozrejmosťou je množstevná zľava, čím viac fotiek si dáte vyvolať tým je cena nižšia. Ak nechcete viac banovať nad stratenými fotkami neváhajte a dajte si ich vytlačiť. Je to naozaj jednoduché a rýchle a nemusíte sa, už viac strachovať, že prídete o zachytené okamihy z vášho života. Zároveň budete mať aj peknú pamiatku pre svojich blízkych.