Rozvoňajte bielizeň i domov jedinečnou vôňou do práčky

Ak aj vy milujete vôňu čerstvo opranej bielizne, máme pre vás skvelý typ, ako sa vôňou doslova obklopiť na mnoho dní.Vôňa bežnej aviváže vydrží na nosenom oblečení nejaký ten čas, no potom sa postupne stráca. Technológiu, ktorú používa naša vôňa do práčky Essentia, však špecifikuje to, že sa z tkaniny vonná zložka uvoľňuje postupne a dokáže tak rozvoniavať veľmi dlho a opakovane. Ako si takúto vôňu viete obstarať? Jednoducho! Stačí navštíviť náš web vonavepranie.sk a objednať si ju. Prekvapením bude, že nie je iba jeden druh, no až 18 dermatologicky testovaných kvalitných vôní do prania, z ktorých si iste povyberáte tie, ktoré vám budú voňať najlepšie.

vůně na praní

Máte radi prírodné vône?

Pokiaľ máte radi prírodné vône esenciálnych olejčekov, budete doslova nadšení! Essentia olejové parfémy do prania totiž presne zo 100 % prírodných olejov pozostávajú. Jednotlivé vonné kompozície využívajú nadčasové, klasické, no i inovatívne vône kvetov, rastlín alebo ihličnanov. Vzniká tak jedinečná kolekcia 18 vôní, ktorá je ako jediná dermatologicky testovaná u nás. Vďaka tomu sú vhodné aj pre citlivú pleť.

mini sada

Zároveň aj voňavé upratovanie

Máloktorú aviváž by ste použili napríklad na umývanie podlahy, však? No naše olejové parfémy skutočne môžete použiť aj do vody na upratovanie. Všetky podrobnosti, ako olejové parfémy používať nájdete na našej webovej stránke, kde vás radi privítame. Či už použijete vône do prania alebo na upratovanie, príjemná aróma sa bude nádherne šíriť po celom priestore a prinesie pocit sviežosti, pokoja a uvoľnenú atmosféru. Vôňa je totiž veľmi silný impulz, ktorý aktivuje rôzne zmysly a receptory. Tie následne aktivujú procesy a uvoľnia telo i myseľ. Budete sa tak cítiť príjemne vždy, keď budete svoje parfémové oleje v domácnosti používať. Rozvoňajte svoj domov a urobte si skvelú pohodu!